poniedziałek, 13 marca 2017

Urodziny

Z roku na rok stajemy się coraz starsi. Dla jednych to lepiej, dla innych gorzej... Za każdym razem zdmuchujemy świeczki, aby w kolejnym roku naszego życia życzenie które pomyśleliśmy się spełniło. Czasem chcemy zatrzymać czas, a czasem chcemy, aby płynął szybciej. Czas jest czymś nieokiełznanym. Czas upływa szybko.
Dziś blog ten obchodzi swoje pierwsze urodziny, więc jako jego autor zdmuchnę wirtualną świeczkę na wirtualnym torcie, a Was, drodzy Czytelnicy poczęstuję wirtualnym kawałkiem urodzinowego ciasta.
Miało być candy, jednak a) nie posiadam czegoś, co nadawałoby się na nagrodę b)nie wiem, czy ktoś w ogóle by się zgłosił. Może innym razem :)
Od początku prowadzenia tego czegoś (bo trochę trudno nazwać to prawdziwym, poważnym blogiem) do chwili obecnej wybiło nam 4 140 wyświetleń. Mało? Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona, bo do połowy lipca pisałam tak schrzanione notki, że trudno było coś takiego przeczytać. Obiecuję, że jak będę miała czas to zedytuję tamte wpisy.
Tak więc dziękuję Wam z całego serca do połowy przejętego przez konie za wszystko.
Dziękuję!

6 komentarzy:

 1. Najlepszego dla bloga (jak to brzmi?)! Dalszych sukcesów, mam nadzieję, że ten blog będzie żył ciągle. Super posty, trzymaj tak dalej!
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brzmi dziwnie :D
   Dziękuję z całego serca za życzenia!

   Usuń
 2. Wybacz, że nie byłam z Tobą od początku, ale i tak chcę Ci pogratulować tego, co dałaś z siebie na tego bloga! Jesteś WSPANIAŁA <3 Wspaniale się czyta Twój blog, jednocześnie piszesz o sprawach bardzo ważnych, lecz w taki sposób, iż nie da się tego nie czytać! Gratuluję i nas szybko nie opuszczaj ♥♥♥
  Pozdrawiam bardzo serdecznie i jestem pewna, że nadal będziesz Nas zaskakiwać swymi niesamowitymi pomysłami ♥ Życzę dużo powodzenia w dalszej karierze <3
  Życzę coraz więcej pomysłów w postach :)
  Wpadniesz do mnie?
  Ciesze się, że z Nami jesteś ♥
  Emma <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pół roku temu nie dało się przeczytać żadnego z postów. Jak będę posiadaczką wielu wolnych godzin to zedytuję stare posty :)
   Dziękuję z całego serca za miłe słowa!
   Już wpisuję adres na nowej karcie :)

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wytrwałości w pisaniu bloga i wielu pomysłów na notki :D

  OdpowiedzUsuń

Wkładam 100% siebie w każdy post i będzie mi miło jeśli dołożysz coś od siebie. Dzięki, że to czytasz, to ogromna motywacja do dalszej pracy.